Ventiliatorius SystemAir MUB+FILTER 025 355EV

Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau*

Ventiliatorius SystemAir MUB+FILTER 025 355EV

0 out of 5

1749,66 su PVM

Produkto kodas: N/A
Išvalyti
Peržiūrėti krepšelį
Maksimalus oro srautas

1976 m3/h, 2196 m3/h

El. maitinimas

230V 1~50Hz, 230V 1~60Hz

Vent. maks. oro srautas m3/h

1001-2000 m3/h, 2001-3000 m3/h

Filtrų klasė

G4

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Variklio tipas

Nenurodyta

Ortakių pajungimas

D355

Aprašymas

 • Su įmontuotu skydelio filtru, šiurkštus 65 % (G4)
 • Šoninis peržiūros skydelis
 • Reguliuojamas greitis
 • Integruoti terminiai kontaktai
 • Žemas garso lygis
 • Montavimas bet kurioje montavimo padėtyje
 • Patikimas ir nereikalaujantis priežiūros

“Filter MUB” ventiliatoriai turi iš poliamido pagamintus 3D profiliuotus sparnuotuvus su atgal išlenktomis mentėmis. Filter MUB ventiliatoriuose įrengti išorinio rotoriaus varikliai, kurių greitis visiškai reguliuojamas. Norint reguliuoti greitį dažnio keitikliu, reikalingas tipas su visų polių sinusiniu filtru! Trifaziai varikliai yra D/Y sujungti, kad galėtų veikti dviem greičiais. Variklio apsauga užtikrinama šiluminiais kontaktais, kurie turi būti prijungti prie išorinio variklio apsaugos įtaiso. Korpusą sudaro korozijai atsparus aliumininis rėmas su stiklo pluoštu sustiprinto PA6 plastiko kampais; labai atsparus smūgiams. Dvigubo apvalkalo plokštės pagamintos iš cinkuoto plieno su 30 mm mineralinės vatos izoliacija. Kad būtų išvengta kondensato susidarymo, profilis turi atskirą kamerą varžtams tvirtinti.

Įrenginyje yra skydo filtras, filtro klasė “Coarse 65%” (G4), ir revizijos skydas filtrui pakeisti. Didžiausią oro srautą riboja filtras – ne daugiau kaip 700 l/s.

Sukurtas kaip procesų vėdinimo įrenginys, skirtas šalinti procesų apkrovas, pvz., šilumos apkrovas, dulkes ir kt. Naudojamas kaip oro ištraukimo įrenginys ištraukimo režimu arba kaip oro tiekimo įrenginys išstūmimo režimu.

Galima montuoti bet kurioje montavimo padėtyje.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.