Ventiliatorius SystemAir RSI 60-35 L3 sileo

Ventiliatorius SystemAir RSI 60-35 L3 sileo

0 out of 5

2138,07

Gamintojas:SYSTEMAIR
SKU: N/A
Išvalyti
Maksimalus oro srautas

4244 m3/h

Vent. maks. oro srautas m3/h

4001-5000 m3/h

El. maitinimas

230 3~ 50Hz, 400 3~ 50Hz

Ortakio aukštis ir plotis, mm

350 x 600

Garantija

24 mėn.

Gamintojas

SystemAir

Variklio tipas

AC

Aprašymas

 • Reguliuojamas sukimosi greitis
 • Įmontuoti šiluminės apsaugos kontaktai
 • Gali būti montuojami bet kokioje padėtyje
 • Nereikalauja aptarnavimo ir patikimai dirba

RSI modeliai turi darbo ratą su atgal lenktomis darbo rato mentėmis ir variklį su išoriniu rotoriumi. Variklis ir darbo ratas sumontuoti ant atidaromo dangčio, kurio dėka galima lengviau atlikti įrenginio aptarnavimą.

RSI modelių šiluminę ir garsinę izoliaciją užtikrina 50 mm storio mineralinės vatos sluoksnis. Vidiniai paviršiai padengti perforuota cinkuota skarda.

Variklių apsaugai nuo perkaitimo RSI ventiliatoriuose naudojami įmontuoti šiluminės apsaugos kontaktai su išori-niais išvadais, kurie yra jungiami prie variklio apsaugos įtaiso.

Ventiliatoriai gali būti montuojami bet kokioje padėtyje. Su lanksčiomis DS jungtimis juos lengva prijungti prie orta-kių. Korpusas pagamintas iš cinkuotos plieno skardos.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.