Vidinės dalies rekuperacijos medžiagų komplektas, iki 150m2, pirmas etapas

0 out of 5

Apie 750€ su PVM

Peržiūrėti krepšelį

Aprašymas

Standartinis rekuperacijos medžiagų komplektas, pirmąjam sistemos įrengimo etapui iki numatomos patalpos, kurioje vėliau įsirengsite rekuperatorių. Prie pirmojo etapo darbų priskiriamos tik iki gyvenamųjų patalpų montuojamos medžiagos, t.y. nėra laukinės dalies medžiagų nuo rekuperatoriaus, pvz. izoliuoti ortakiai, jungiamosios dalys, izoliuotos alkūnės ir laukinės grotelės. Prie pirmojo etapo taip pat nepriskiriami ir triukšmo slopintuvai, kuriais sujungiamos oro paskirstymo dėžės su rekuperatoriumi. Esant poreikiui šias detales galite įsigyti atskirai, arba įsigyti laukinės dalies pajungimo komplektą (2-ojo etapo).

Į šį pirmojo etapo medžiagų komplektą skirtą apie 150m2 būstui įeina visos populiariausios kokybiškos medžiagos:

 1. Lankstus ortakis D75, REC BALTICVENT, mėlynas. Parduodamas tik pilnais rulonais po 50 metrų. Rulonų kiekį galite pasikoreguoti pagal poreikį ir paskaičiavimą, tačiau dažniausiai iki 150m2 būstui pakanka 150-200m lankstaus ortakio. Grąžinti galima tik nepanaudotus, švarius, pilnus ir nepraplėštus rulonus. Grąžinimas vyksta kliento lėšomis. Vienas D75 ortakis, priklausomai nuo atšakos ilgio ir pasipriešinimo optimaliai praleidžia apie 30-36m3/h oro.
 2. Paskirstymo (kolektorinės) dėžės, AOPD 160mm-10x75mm. Kolektorinės dėžės skirtos ortakių išskirstymui į reikiamas patalpas. Dėžės esančios šiame komplekte yra D160mm pajungimo iš rekuperatoriaus pusės ir 10 pajungimų po D75mm į patalpas. Galima prijungti iki 10 difuzorinių dėžučių į vieną kolektorių, jeigu jungiama po vieną ortakio atšaką. Paskirstymo dėžės statomos poromis – oro padavimui ir oro ištraukimui iš patalpų. Standartiniame vieno aukšto būste visuomet užtenka dviejų paskirstymo dėžių, esant antram aukštui rekomenduojama daryti papildomas skardinio ortakio atšakas nuo rekuperatoriaus į antrą aukštą ir tuomet statyti dar dvi dėžes papildomai antram aukštui. Tuščios ir nepanaudotos kolektoriaus atšakos uždengiamos D75 aklėmis, esančiomis šiame komplekte.
 3. Difuzorinės dėžutės, iš PP (plastikinės), antistatinės DN125mm-2x75mm. Difuzorių dėžutės, kabinamos patalpose kur reikalinga tiekti ar ištraukti orą. Šiame komplekte esančios difuzorinės dėžutės turi 2 ortakio pajungimus po D75mm, jeigu į dėžutę jungiate tik vieną ortakį, tuščią skylę reikalinga uždengti su D75mm akle, taip pat esančią šiame komplekte. Oro difuzoriaus pajungimas D125mm, į tai atkreipkite dėmesį renkantis difuzorių, tiesa šis dydis yra standartinis todėl didžioji dauguma difuzorių bus tinkami šiam pajungimui.
 4. D75 sandarinimo tarpinės. Tarpinės D75mm lanksčiam ortakiui, naudojamos kiekviename taške kuriame jungiasi ortakis su kita sistemos detale (difuzorine dėžute, mova ar kolektorine dėže). Tarpinės montuojamos ant pirmo lankstaus ortakio griovelio, jas naudoti būtina, antraip rizikuojate būsimu sistemos nesandarumu.
 5. D75 sujungimo movos. Skirtos D75mm lanksčiam ortakiui sujungti, esant nenumatytiems montavimo pakeitimams arba siekiant išnaudoti likusias ortakio atraižas. Nepamirškite naudoti sandarinimo tarpinių jungiant ortakius per sujungimo movą.
 6. D75 aklės. Naudojamos užsandarinti likusius nepanaudotus kolektorinių ar difuzorinių dėžučių taškus.

 

Jeigu turite klausimų, prieš užsakant komplektą visuomet galite susisiekti telefonu +37061042778 viršuje arba el.paštu: vytautas@klimatosprendimai.lt, patarsime ir pakoreguosime medžiagų kiekius individualiai pagal jūsų turimą projektą/brėžinį ar planą. 

Prekių pristatymo informacija

 • Konkrečių prekių pristatymo terminai nurodyti logotipuose ant prekių kortelių, viršuje kairiajame kampe:
  Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos 1-3 d.d. (Sandėliuojamos arba greitai pasiekiamos prekės
  pristatymo terminas 5-14 dd 5-14 d.d. (Nesandėliuojamos prekės, kurių tiekimo reikia laukti). Gali atvykti ir greičiau, dėl tikslaus termino teirautis.
  Teirautis (Rečiau užsakomos arba brangesnės prekės arba prekės kurių tiekimo terminai yra nereguliarūs). Šių prekių tiekimo termino klauskite mūsų el. paštu, telefonu arba naudojantis užklausos forma.
 • Prekė gali atvykti ir greičiau, nei nurodytas terminas. Nenumatytais atvejais arba vasaros sezono metu, esant prekių trūkumams ar tiekimo sutrikimams, prekių pristatymas gali veluoti. Tokiu atveju, šią informaciją visada iš anksto pranešame Jums.
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 200€ sumą taikomas nemokamas pristatymas.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje (Pristatymams į Kuršių Neriją taikomi papildomi mokesčiai)
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas