Vidinės dalies rekuperacijos medžiagų komplektas, iki 150m2, pirmas etapas

-10%

Vidinės dalies rekuperacijos medžiagų komplektas, iki 150m2, pirmas etapas

0 out of 5

Apie 765€ su PVM

Aprašymas

Standartinis rekuperacijos medžiagų komplektas, pirmąjam sistemos įrengimo etapui iki numatomos patalpos, kurioje vėliau įsirengsite rekuperatorių. Prie pirmojo etapo darbų priskiriamos tik iki gyvenamųjų patalpų montuojamos medžiagos, t.y. nėra laukinės dalies medžiagų nuo rekuperatoriaus, pvz. izoliuoti ortakiai, jungiamosios dalys, izoliuotos alkūnės ir laukinės grotelės. Prie pirmojo etapo taip pat nepriskiriami ir triukšmo slopintuvai, kuriais sujungiamos oro paskirstymo dėžės su rekuperatoriumi. Esant poreikiui šias detales galite įsigyti atskirai, arba įsigyti laukinės dalies pajungimo komplektą (2-ojo etapo).

Į šį pirmojo etapo medžiagų komplektą skirtą apie 150m2 būstui įeina visos populiariausios kokybiškos medžiagos:

 1. Lankstus ortakis D75, REC BALTICVENT, mėlynas. Parduodamas tik pilnais rulonais po 50 metrų. Rulonų kiekį galite pasikoreguoti pagal poreikį ir paskaičiavimą, tačiau dažniausiai iki 150m2 būstui pakanka 150-200m lankstaus ortakio. Grąžinti galima tik nepanaudotus, švarius, pilnus ir nepraplėštus rulonus. Grąžinimas vyksta kliento lėšomis. Vienas D75 ortakis, priklausomai nuo atšakos ilgio ir pasipriešinimo optimaliai praleidžia apie 30-36m3/h oro.
 2. Paskirstymo (kolektorinės) dėžės, AOPD 160mm-10x75mm. Kolektorinės dėžės skirtos ortakių išskirstymui į reikiamas patalpas. Dėžės esančios šiame komplekte yra D160mm pajungimo iš rekuperatoriaus pusės ir 10 pajungimų po D75mm į patalpas. Galima prijungti iki 10 difuzorinių dėžučių į vieną kolektorių, jeigu jungiama po vieną ortakio atšaką. Paskirstymo dėžės statomos poromis – oro padavimui ir oro ištraukimui iš patalpų. Standartiniame vieno aukšto būste visuomet užtenka dviejų paskirstymo dėžių, esant antram aukštui rekomenduojama daryti papildomas skardinio ortakio atšakas nuo rekuperatoriaus į antrą aukštą ir tuomet statyti dar dvi dėžes papildomai antram aukštui. Tuščios ir nepanaudotos kolektoriaus atšakos uždengiamos D75 aklėmis, esančiomis šiame komplekte.
 3. Difuzorinės dėžutės, iš PP (plastikinės), antistatinės DN125mm-2x75mm. Difuzorių dėžutės, kabinamos patalpose kur reikalinga tiekti ar ištraukti orą. Šiame komplekte esančios difuzorinės dėžutės turi 2 ortakio pajungimus po D75mm, jeigu į dėžutę jungiate tik vieną ortakį, tuščią skylę reikalinga uždengti su D75mm akle, taip pat esančią šiame komplekte. Oro difuzoriaus pajungimas D125mm, į tai atkreipkite dėmesį renkantis difuzorių, tiesa šis dydis yra standartinis todėl didžioji dauguma difuzorių bus tinkami šiam pajungimui.
 4. D75 sandarinimo tarpinės. Tarpinės D75mm lanksčiam ortakiui, naudojamos kiekviename taške kuriame jungiasi ortakis su kita sistemos detale (difuzorine dėžute, mova ar kolektorine dėže). Tarpinės montuojamos ant pirmo lankstaus ortakio griovelio, jas naudoti būtina, antraip rizikuojate būsimu sistemos nesandarumu.
 5. D75 sujungimo movos. Skirtos D75mm lanksčiam ortakiui sujungti, esant nenumatytiems montavimo pakeitimams arba siekiant išnaudoti likusias ortakio atraižas. Nepamirškite naudoti sandarinimo tarpinių jungiant ortakius per sujungimo movą.
 6. D75 aklės. Naudojamos užsandarinti likusius nepanaudotus kolektorinių ar difuzorinių dėžučių taškus.

 

Jeigu turite klausimų, prieš užsakant komplektą visuomet galite susisiekti telefonu +37061042778 viršuje arba el.paštu: [email protected], patarsime ir pakoreguosime medžiagų kiekius individualiai pagal jūsų turimą projektą/brėžinį ar planą. 

PREKIŲ PRISTATYMAS

 • Numatomas prekių pristatymo terminas nurodomas atskirai prie kiekvienos prekės:
  Pristatymas 1-3 d.d. (Mūsų sandėlyje arba tiekėjo sandėlyje esančios prekės, kurių atsiėmimą arba pristatymą galime suruošti per 1-3 darbo dienas.)
  Pristatymas 3-14 d.d. arba ilgiau* (Tiekėjo sandėlyje arba gamintojo sandėlyje esančios prekės. Prekė bus pristatyta kaip įmanoma greičiau, tačiau tiekimo terminas gali skirtis. Jei reikalingas tikslus terminas, iš anksto teiraukitės el. paštu: [email protected])
  Retai užsakomos specifinės prekės (pvz. pramoninė įranga ir kt.) gali būti nurodytos su preliminaria kaina, be galimybės jų įsigyti. Dėl tokių prekių įsigijimo, tikslios kainos ir tiekimo termino visada teiraukitės el. paštu: [email protected]
 • Prekės pristatomos naudojantis kurjerių tarnybų paslaugomis.
 • Užsakymams viršijantiems 300€ sumą visuomet taikome nemokamą pristatymą.
 • Prekės pristatomos visoje Lietuvos teritorijoje.
 • Prekes galima atsiimti nemokamai patiems, mūsų sandėlio adresu: Rudmenos g. 5, Kaunas. Užsakymas turi būti pateiktas ir apmokėtas iš anksto.