vedinimo kamera

Apie mus

Specializuojamės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų įrengime, aptarnavime ir remonte. Aptarnaujame nemažą įmonių dalį pramoniniame ir komerciniame sektoriuje, klientams skiriame išskirtinį dėmesį ir teikiame tik pačius optimaliausius sprendimus.

20-ies metų darbuotojų patirtis Lietuvoje atliekant „Swegon“, ,,PM-Luft“, „Clivet“, „Hoval“, „Midea“, „Komfovent“, „VTSClima“, „Systemair“ ir kitų gamintojų įrangos paleidimą, aptarnavimą bei remontą. Esame atestuoti šios įrangos aptarnavimo specialistai.

“ Skubiai reaguojame į iškilusias problemas susijusias su pramonine šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įranga. ”

- Klimato Sprendimai -

Paslaugos ir sprendimai

Aptarnaujame verslo sektorių visais šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo klausimais.

Prekyba

Pramoninės ir komercinės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos prekyba, serviso dalių užsakymai. Bendradarbiaujame su visais gamintojais ir siūlome tik patikimiausią įrangą. VRF/VRV sistemos, vėdinimo kameros, šaldymo čileriai ir kt.

Montavimas

Pramoninės ir komercinės šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos montavimas, priedų ir pagalbinės įrangos montavimas, projektų įgyvendinimas.

Priežiūra

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrangos priežiūra ir aptarnavimas. Pavieniai atvėjai ir aptarnavimo sutartys ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Projektavimas

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimas. Pilnų projektų rengimas naujoms statyboms ir rekonstrukcijoms. Brėžiniai, planai, žiniaraščiai ir kt.

Remontas

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo remontas. Stiprios praktinės žinios ir serviso dalių tiekimas užtikrina mūsų sprendimų ekonominį efektyvumą. Skubūs, pavieniai ir sudėtingi atvėjai, remonto ir aptarnavimo sutartys.

Mumis pasitiki