Kokybiškas oras-vanduo šilumos siurblių montavimas

Oras-vanduo šilumos siurblių montavimas

Oras-vanduo šilumos siurblių montavimas

Rekomenduojame namus šildyti ekonomiškai – šilumos siurbliui sunaudojus 1kW elektros atgal gausite net iki 4kW šilumos. Be to, vyriausybė skatina šios įrangos plėtrą – čia galite sužinoti kaip pasinaudoti aplinkos ministerijos teikiama parama oras – vanduo šilumos siurblių montavimui.

🌀 Oras-vanduo šilumos siurbliai, išnaudoja mus supančios aplinkos šiluminę energiją.Tai ypač tvarus vandens šildymo būdas, reikalaujantis labai mažai priežiūros.

🔧Siūlome ir visiškai naujus, ir jau į esančią sistemą integruotus šildymo sprendimus. Siekiame aukščiausios kokybės ir užtikriname, kad šilumos siurblį įrengsime maksimaliai efektyviam darbui.

💡 Stengiamės užmegzti ilgalaikius santykius ir užtikrinti, kad jūsų šildymo poreikiai būtų patenkinti šiandien ir rytoj. Prireikus konsultacijos ar įvykus netikėtumui – visada galėsite mumis pasikliauti.

🍃 Ekologiška gyvensena prieinama daugeliui. Tai žingsnis tvaresnio gyvenimo link, ženkliai mažinant anglies pėdsaką.

Ieškote šiuolaikiško šildymo sprendimo? Leiskite jums padėti. Susisiekite telefonu +37061042778 arba el. paštu [email protected] ir aptarsime visus su šilumos siurblių oras-vanduo montavimu susijusius klausimus.

Mūsų šilumos siurbliai